Tel: +98 21 2656 6018

شرکت خدمات مسافرتي، جهانگردي و طبيعت گردی

سفری ماجراجویانه و بازدید از حیات وحش جزیره بورنئو|9 روزه، از-3443/68686/30

مشخصات و خدمات

کد تور: 2002
کشور: مالزي
منطقه: بورنئو
نوع سفر: طبیعت گردی
درجه فعالیت آسان
وضعیت ثبت نام: CAPACITY_0
مدت: 9 روز
مبلغ: $+مبلغ ریالی بلیط

خدمات

3 روز و 2 شب اقامت در لوژهاي جنگلی، 5 شب اقامت در مهمانسرا ( Guesthouse).
2 شب تور اختصاصي بازديد از حيات وحش در جنگل (قايق سواري، پياده روي در شب، پياده روي در روز) .
يک تور کامل رفتينگ با درجه سختي 4 با کليه ترنسفرها (انتخابي) ، تور بازديد از جزاير بکر، همراه با فرصت شنا در این جزایر همراه با  پياده روي در جنگل .
تور بازديد از اوران گوتان به همراه کليه وروديه ها، تور بازديد از غار(انتخابي)، تور پياده روي در جنگل هاي باراني، کليه وروديه های بازديد از موزه گل و گياه ، بازديد از چشمه آب گرم و آبشار، کليه ترنسفرهاي شهري و بين شهري مطابق با برنامه سفر.
3 وعده شام و 6 وعده صبحانه، بيمه مسافري جهانی ، راهنمای فارسی زبان ، راهنمای محلی.
توجه : تمامی ورودیه ها برای عکاسی در مناطق خاص به عهده مسافر میباشد.

 

زمان و محل حرکت

 لطفآ حداقل 4 ساعت قبل از زمان پرواز ( مطابق تاریخ و زمان درج شده در بلیط) در فرودگاه امام خمینی حضور بهم رسانید.  

جاذبه ها و نقاط دیدنی

  بازدید از جنگلهای بارانی(Rainforest) دست نخورده با قدمتی  بیش از 130 میلیون سال.    پیاده روی در جنگل بر روی پلهای معلق چوبی بر روی درختان بلند.    پرنده نگری سحرگاهی با بیش از 630 گونه پرنده مختلف.    گشت شبانه در جنگل برای دیدن حیات وحش در شب.    برنامه پیاده روی در جنگل های بکر و دست نخورده برای دیدن حیات وحش.    قایق سواری بر روی دومین رودخانه بزرگ مالزی و بازدید از حیات وحش.    برنامه بازدید از غار و لانه پرندگان (انتخابی).    بازدید از زیستگاه مهم جهانی گونه اورانگوتان در حال انقراض.    بازدید از باغ گل ها و گیاهان منحصر بفرد جهانی.    بازدید از پارک ملی کینابالو، منطقه ثبت شده در میراث جهانی یونسکو.    جنگل نوردی و کنوپی نوردی در دل جنگل های بکر پارک ملی کینابالو.    بازدید از چشمه آب گرم و پیاده روی جنگلی به آبشار.    رفتینگ  با درجه سختی 3-4 در رودخانه خروشان (انتخابی).    تور اسنورکلینگ و شنا در جزایرسبز و شنهای سفید زیبای کوتا کینابالو.(غواصی انتخابی)    بازدید از شهر زیبای کوتا کینابالو.    خرید و بازدید از صنایع دستی و محصولات محلی " فقط در کلیه مسیرهای مربوط به برنامه تور محل های مورد بازدید و یا روزهای آزاد در اختیار"

لوازم ضروری

اصل گذرنامه (دارای حداقل 7 ماه اعتبار)، بليط ، فتوكپي گذرنامه و بليط ، ظروف شخصي( ليوان، بشقاب، قاشق، چنگال )، لوازم بهداشتي شخصي، داروهاي شخصي، لباس گرم ، کوله پشتي يکروزه، ملحفه، کلاه و عينک آفتابی، کفش کوهنوردی ، چراغ قوه شخصي، كرم ضد آفتاب، کرم ضد پشه ، لوازم شنا، کاپشن ضد آب ، دو قطعه عکس، دوربین چشمی و عکاسی (انتخابی)

مدارک و مستندات

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از آغاز برنامه سفر، کپي پاسپورت و شناسنامه، 2 قطعه عکس

ملاحظات سفر

قابل توجه مسافران محترم:هزینه خرید بلیط های داخلی و خارجی به قیمت روز می باشد مسافر گرامي، پيش از هرچيز، با مطالعه دقيق قرارداد و شرايط تور از نوع خدمات و ضوابط حاکم بر گشت ها و محل هاي اقامت آگاهي حاصل فرماييد، چرا که پس از ثبت نام، ملاک عملکرد شرکت، آگاهي کامل مسافر از تمامي امور مربوط به تور است. گذرنامه مسافر بايد در زمان حرکت تور حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد و کليه مسئوليت هاي ناشي از کنترل گذرنامه و مسئوليت خروج از کشور بر عهده مسافر بوده و اين شرکت هيچگونه مسئوليتي در اين خصوص نخواهد داشت ثبت نام غيرحضوري (بصورت آنلاين، از طريق پرداخت الکترونيک يا غير آنلاين، از طريق واريز به حساب کوچ) به منزله مطالعه کليه شرايط مندرج در برنامه سفر و قبولي مفاد قرارداد في مابين است. قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی کوچ که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی کوچ بوده لذا خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه نمایید. لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید لطفاً قبل از واريز هرگونه وجه از طرف خود و يا به نمايندگي از ساير شرکت کنندگان از موجود بودن جا بصورت تلفني يا اينترنتي در سايت http://www.kooch.ir  مطمئن شويد. پرداخت کامل وجه تور  توسط مشتري و اطلاع رساني به کانتر مربوطه، ملاک ثبت نام از سوي آژانس کاروان کوچ خواهد بود.  در خصوص ويزا، اين شرکت هيچگونه مسئوليتي در مورد صدور و عدم صدور ويزا از سوي سفارت مربوطه عهده دار نمي باشد. در خصوص پروازهای چارتر و نیز محل های اقامت چارت شده در ایام خاص، بر طبق قوانین چارتری عمل خواهد شد. هزينه عوارض هوايي خروج از کشور (مبلغ 550000 ريال) به عهده مسافر خواهد بود.  لطفاً قبل از حرکت تور، هر گونه سوال و يا ابهام خود را با بخش فني كانتر مربوطه در ميان بگذاريد.  لطفآ جهت کسب اطلاعات بيشتر از چگونگي اجراي برنامه تورهاي کوچ،  به صفحه پرسش و پاسخ هاي متداول در  بخش امور مسافرين سايت کوچ مراجعه نماييد.  در خصوص مسافران گروهي، مسئوليت اطلاع رساني برنامه سفر و ايجاد هماهنگي هاي لازم با افراد گروه و همچنين امضاي توافقنامه‌ي سفر از طرف آنها به عهده نماينده مسافران خواهد بود.  در صورت تغيير نرخ تور و افزايش هزينه ها از قبيل نرخ بليط، ويزا، محل اقامت و.... پرداخت مابه تفاوت آن بر عهده مسافر خواهد بود.  ابطال تور توسط مسافر بعد از صدور ويزا مقدور نمي باشد و کل مبلغ تور غير قابل استرداد است و اين شرکت خود را مجاز به ابطال ويزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ويزا خواهد دانست. کليه هزينه‌هاي گشت‌هاي انتخابي (Optional Tours) توسط مسافر و در مقصد قابل پرداخت است. در صورتيکه مسافر بعد از مهلت ثبت نام در تور، اقدام به خريد تور نمايد، هزينه ويزاي فوري(Urgent) به مبلغ قرارداد اضافه مي گردد و در صورت عدم صدور به موقع ويزا از سوي سفارت، هزينه يک شب رزرو هتل و جريمه پروازي از مبلغ هاي پرداختي مسافر کسر و مابقي به وي مسترد مي گردد. همواره ميزان وزن مجاز بار خود در ايرلاين هاي مختلف مد نظر داشته و جهت رفاه حال خود و ديگران به خصوص در طول سفرهاي طبيعت گردي وزن آنرا حداکثر تا 25 کيلوگرم تنظيم نماييد. تحويل مدارک مسافرين 72-48 ساعت مانده به حرکت صورت مي پذيرد.

تورهایی با زمان مشابه

نام تور مدت تاریخ
كمپ اصلي اورست- نپال 16 تاریخ متعاقبا اعلام خواهد شد.
سفري پرماجرا به عجايب جزاير مالزي 12 تاریخ متعاقبا اعلام خواهد شد.
سفری ماجراجويانه به شمال تايلند و لائوس 12 تاریخ متعاقبا اعلام خواهد شد.
شمال تایلند - تور A - خانوادگی شامل تاریخ و معابد- گروه دو 8 تاریخ متعاقبا اعلام خواهد شد.
شمال تایلند ، تور C - جنگل پیمایی و طبیعت گردی - گروه دو 8 تاریخ متعاقبا اعلام خواهد شد.
شمال تايلند و لائوس 9 تاریخ متعاقبا اعلام خواهد شد.

تورهایی با قیمت مشابه

نام تور مدت تاریخ
سفر به سواحل جنوب شرقی تایلند 8 پنج شنبه, 02 مرداد 1393